Komercyjny automat do kawy JL500-ESFB7C-P
JL500-ESFB7C-P to komercyjny automat do sprzedaży kawy, który jest przeznaczony do sprzedaży stojącej, składa się z: młynka do kawy, zaparzacza do espresso, zaparzacza do świeżej herbaty, pojemnika na ziarna, 6 pojemników instant, 1 pojemnika na cukier drzwi, 3 szybkoobrotowe miksery.
Komercyjny automat do kawy -- JL500-ESFB7C-P
Komercyjny automat do kawy JL500-ESFB7C-P jest wyposażony w 27-calowy odtwarzacz AD, który zapewnia Ci doświadczenie w kawiarniach, przez wiele lat poświęciliśmy się automatom do kawy. Przeznaczony jest do automatów vendingowych wolnostojących, składa się z: młynka do kawy, zaparzacza do espresso, zaparzacza do świeżej herbaty, pojemnika na ziarna, 6 pojemników instant, 1 pojemnika na cukier na drzwiach, 3 szybkoobrotowych mikserów.
Główne cechy:
Miksery o dużej prędkości (wyprodukowane w Szwajcarii), regulacja prędkości
27-calowy ekran dotykowy (bardzo łatwy w obsłudze)
Ponad 30 rodzajów napojów to opcje
Oprogramowanie operacyjne (opracowane przez Jetinno)
Łatwa obsługa i czyszczenie.
Szczegóły produktu:
| Zasilanie sieciowe | AC230v/50HZ |
| Maksymalna moc | 2700W |
| Bezpiecznik | 15A (Anglia: 13A) |
| Rozmiar | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| Pakiet | 2030mm*864mm*900mm |
| Ciśnienie wlotowe wody | 0.5 – 7 BARÓW |
| Waga brutto | maks. 150 kg |
| Wilgotność | 10 procent -90 procent |
| Zaprojektuj żywotność | 125000 kręgów |
| Natychmiastowa prędkość produktu | 25s (120ml) Szybkość kawy espresso, 45s (30ml) |
| Gwarancja | Rok |
Zaparzacz świeżej herbaty
Wykonane w szwajcarii
Nadaje się do świeżej herbaty liściastej
Łatwy do czyszczenia.
Zaparzacz do espresso
Międzynarodowy patent Jetinno
2 szt. Silniki 24 V DC, maksymalny prąd całkowity 5A
1 szt. Grzałka PTC jest opcjonalna do podgrzewania komory zaparzania
Dozowanie: 0~14 gramów kawy mielonej
Zero zanieczyszczeń, nie trzeba wyjmować do normalnego czyszczenia.

Certyfikaty:
CE, ROHS, CQC, CB itp.

Wystawy:

FAQ
P: Czy używasz świeżego mleka lub mleka w proszku?
Odp .: Obecnie mleko w proszku.
P: Jak duży możemy zrobić zbiornik na wodę?
Odp .: Ma miejsce na dwie beczki na wodę, każda o pojemności 18,9 l
P: Jaki jest materiał Twojej komercyjnej płyty szafki do ekspresu do kawy?
Odp.: stal nierdzewna, aby zmniejszyć utratę temperatury podczas robienia kawy.
P: Czy wysłalibyście do nas wrażliwe akcesoria?
Odp.: tak, podczas wysyłania maszyny byłaby mała paczka wrażliwych akcesoriów
P: Czy możemy ustawić maszynę na płukanie kilka razy dziennie?
Odp.: tak, operatorzy mogą to zrobić.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Maszyna do błyskawicznych koktajli mleczno-białkowyc...
-

Elektryczny automat do napojów gorących napojów - JL...
-

Automat do kawy espresso i cappuccino -- JL500-ESBTC...
-

W pełni automatyczny ekspres do espresso cappuccino ...
-

Automatyczny ekspres do kawy Double Grinder - JLTT-2...
-

Najlepszy automatyczny ekspres do kawy na blat -- JL...




