Automat na monety/karty kredytowe z espresso/świeżą herbatą/napojami rozpuszczalnymi — JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C to stojący automat sprzedający, który może sprzedawać espresso, świeżą herbatę i napoje instant itp.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców automatów na monety/karty kredytowe z espresso/świeżą herbatą/napojami instant - jl500-esfb8c w Chinach. Jeśli interesuje Cię nasz automat na monety / karty kredytowe z espresso / świeżą herbatą / napojami instant - jl500-esfb8c, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości maszyny z naszej fabryki. Dostępna jest również usługa hurtowa i usługa zindywidualizowana.
Automat na monety/karty kredytowe z espresso/świeżą herbatą/napojami rozpuszczalnymi --JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C to stojący ekspres do kawy na stopie, będący{{4}najnowocześniejszym, zaawansowanym produktem na rynku automatów vendingowych, zrewolucjonizowanym tradycyjnym i innowacyjnym hybrydem. Szybkość w-przygotowaniu napojów, wydajne-automatyczne czyszczenie bez zanieczyszczeń, system automatycznej sprzedaży – wszystkie te atrybuty cieszą się doskonałą reputacją na rynku.
Główne cechy:
Łatwa obsługa za pomocą przycisku na ekranie dotykowym
Obsługa ekranu 1080 p i odtwarzania wideo 1080 p
Obsługa WIFI i klucza 4G do komunikacji serwisowej.
Szczegóły produktu:
| Sieć zasilająca | AC230 V/50 Hz |
| Maksymalna moc | 2700W |
| Bezpiecznik | 15A (Anglia: 13A) |
| Rozmiar | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| Pakiet | 2030 mm*864 mm* 900 mm |
| Ciśnienie na wlocie wody | 0,5 – 7 BARÓW |
| Wilgotność | 10%-90% |
| Projektowana żywotność | 125 000 kręgów |
| Natychmiastowa prędkość produktu | 25 s (120 ml) Szybkość kawy espresso, 45 s (30 ml) |
| Gwarancja | Jeden rok |
| Certyfikat | Certyfikat CE i bezpieczeństwa żywności |
System modułów JL500-ESFB8C Opcjonalnie:
Układ pompy wodnej;
System modułów 4G;
Układ chłodniczy.
JL500-ESFB8C Menu napojów:
Amerykanin; Kawa rozpuszczalna; Natychmiastowe cappuccino; Gorące mleko; Gorąca czekolada; Mleko czekoladowe; Latte; Kakao; Długa kawa;
Podwójna długa kawa, herbata błyskawiczna, herbata mleczna, espresso itp.
Scenariusz zastosowania:
Centrum fitness, siłownia, centrum handlowe, malownicze miejsca, szkoła, lotnisko, dworzec kolejowy itp.


Nasz-serwis posprzedażny
Nasz zespół-obsługi posprzedażowej zatrudnia ponad 60 pracowników i zapewniamy-dobrą obsługę posprzedażną. Jetinno zapewnia roczną gwarancję na całą maszynę. Co więcej, w razie potrzeby zapewnione zostaną szkolenia dotyczące produktu i konserwacji.
Dlaczego warto wybrać nas?
Dobra jakość i konkurencyjna cena.
Dobra-obsługa posprzedażna.
Elastyczne MOQ.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w automatach do kawy.

Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Maszyna do błyskawicznych koktajli mleczno-białkowyc...
-

Komercyjny automat do kawy JL500-ESFB7C-P
-

Automat do sprzedaży kawy i herbaty Easy--JL500-ESFB...
-

Automat do kawy espresso i cappuccino -- JL500-ESBTC...
-

Profesjonalny, w pełni automatyczny ekspres do kawy ...
-

Maszyna do parzenia świeżo parzonej kawy w filiżance...





