Najlepszy automatyczny ekspres do kawy na blat -- JLTT-ESBTCFB4C
JLTT-ESBTCFB4C to nowo opracowany, stołowy, komercyjny ekspres do kawy. Zapewnia większą różnorodność smaków napojów kawowych. W obu przypadkach dostępna jest kawa espresso od fasoli do filiżanki i świeża kawa.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców najlepszego automatycznego ekspresu do kawy na stół -- jltt-esbtcfb4c w Chinach. Jeśli interesuje Cię nasz najlepszy automatyczny ekspres do kawy na stół - jltt-esbtcfb4c, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości maszyny z naszej fabryki. Dostępna jest również usługa hurtowa i usługa zindywidualizowana.
Najlepszy automatyczny ekspres do kawy na stół -- JLTT-ESBTCFB4C
Jetinno JLTT-ESBTCFB4C to nowo opracowany, stołowy, komercyjny ekspres do kawy. Zapewnia większą różnorodność smaków napojów kawowych. W obu przypadkach dostępna jest kawa espresso od fasoli do filiżanki i świeża kawa. Większy wybór, maszyna z najwyższej półki!
Główne cechy:
Łatwa obsługa za pomocą przycisku dotykowego
7-calowy ekran dotykowy
Modny design.
Szczegóły produktu:
| Sieć zasilająca | AC230 V/50 Hz |
| Maksymalna moc | 2700W |
| Bezpiecznik | 15A (Anglia: 13A) |
| Rozmiar | 700 mm * 420 mm * 450 mm |
| Pakiet | 890 mm * 670 mm * 670 mm |
| Ciśnienie na wlocie wody | 0,5 – 7 BARÓW |
| Wilgotność | 10%-90% |
| Projektowana żywotność | 125 000 kręgów |
| Natychmiastowa prędkość produktu | 25 s (120 ml) Szybkość kawy espresso, 45 s (30 ml) |
| Gwarancja | Jeden rok |
| Waga brutto | Maks. 50kg |
Dlaczego warto wybrać Jetinno:
1. Własny, opatentowany moduł zaparzający do espresso, dozowanie 0 ~ 14 gramów, nigdy nie ulega awariom, zero zanieczyszczeń (nie ma potrzeby wyjmowania do normalnego czyszczenia) i doskonały krem do espresso.
2. Młynek szwajcarski, długa żywotność, stabilny.
3. Układ hydrauliczny: kocioł wysokociśnieniowy + pompa zębata + armatura z Włoch + zawór z Niemiec.
4. Przyjazny dla użytkownika CUI / OUI, projektant IPD / edytor menu, łatwa do edycji konfiguracja maszyny i konfiguracja produkcyjna.
5. Porównaj maszyny wyprodukowane w Europie, koszt naszej maszyny jest o 30% do 40% niższy.
Scenariusz zastosowania:
Sklepy, bary, kawiarnie, salon VIP, biura itp.

Certyfikaty:
CE, ROHS, CB, CQC, wszystkie części mające kontakt z żywnością spełniają normę LFGB.

O nas
Firma Jetinno została założona w 2013 roku, ale wcześniej wszyscy członkowie zespołu założycielskiego pracowali przez prawie 10 lat w dobrze znanej niemieckiej firmie zajmującej się komercją ekspresów do kawy. Zgromadzili bogate doświadczenie w zakresie badań i rozwoju oraz wiedzę rynkową w zakresie opracowywania maszyn spełniających globalne zapotrzebowanie.
Udzielamy rocznej gwarancji od daty otrzymania maszyny przez Klienta. W Jetinno-zespół obsługi posprzedażnej zatrudnia ponad 60 pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić szybką reakcję i dobrą obsługę. Możemy również zapewnić naszym klientom szkolenia dotyczące produktu i konserwacji.

Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Najlepszy automat do kawy z podwójnym smakiem espres...
-

Inteligentny, w pełni automatyczny automat do sprzed...
-

Serwis sprzedaży kawy ze sprzętem komercyjnym -- JL5...
-

Niedrogi automat do kawy espresso — JL500-ESBTCFB8C
-

Automat do mieszania koktajli proteinowych w proszku...
-

Maszyna do parzenia świeżo parzonej kawy w filiżance...




