Automat do mieszania koktajli proteinowych w proszku -- JL500-IN8C-PI
Automat do mieszania napojów energetycznych w proszku do koktajli proteinowych na siłownię JL500-IN8C-PI Ten stojący automat z napojami jest często spotykany na siłowni, ponieważ może przygotować różne świeże napoje instant, takie jak mleko, napoje energetyczne, soki i inne błyskawiczne napoje energetyczne bez konserwantów.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców automatów do mieszania napojów energetycznych w proszku -- jl500-in8c-pi w Chinach. Jeśli interesuje Cię nasz automat do mieszania napojów energetycznych w proszku - jl500-in8c-pi, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości maszyny z naszej fabryki. Dostępna jest również usługa hurtowa i usługa zindywidualizowana.
Automat do mieszania napojów energetycznych w proszku z koktajlami proteinowymi -JL500-IN8C-PI
Automat do sprzedaży napojów na stojąco JL500-IN8C-P jest często spotykany na siłowni. Może przygotować różne świeże napoje instant, takie jak mleko, napoje energetyczne, soki i inne błyskawiczne napoje energetyczne bez konserwantów, co jest zgodne ze zdrowym trybem życia propagowanym na siłowni.
Główne cechy JL500-IN8C-PI:
8 pojemników błyskawicznych;
5 szybkoobrotowych mikserów (wyprodukowanych w Szwajcarii);
27-calowy ekran dotykowy (bardzo łatwy w obsłudze);
Do wyboru jest ponad 30 rodzajów napojów;
Oprogramowanie operacyjne (opracowane przez Jetinno);
Łatwe czyszczenie
Niezawodne działanie.
Szczegóły produktu:
| Sieć zasilająca | AC230 V/50 Hz |
| Maksymalna moc | 2700W |
| Bezpiecznik | 15A (Anglia: 13A) |
| Rozmiar | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| Pakiet | 2030 mm*864 mm* 900 mm |
| Ciśnienie na wlocie wody | 0,5 – 7 BARÓW |
| Waga brutto | Maks. 150kg |
| Wilgotność | 10%-90% |
| Projektowana żywotność | 125 000 kręgów |
| Natychmiastowa prędkość produktu | 25S (120ml) |
| Gwarancja | jeden rok |
Kanister
Wyprodukowano we Włoszech
Certyfikat FDA, NSF.
Mikser
Patent Jetinno
Wysoka prędkość
Regulacja prędkości.
Układ hydrauliczny
Patent Jetinno
Bojler ze stali nierdzewnej o pojemności 700 ml
Projekt czujnika ciśnienia
Pompa tłokowa.
Scenariusz zastosowania:Siłownia, centrum fitness itp.

Nasze zalety:
Silne badania i rozwój
Szybki czas realizacji
Szybka reakcja i dobra-obsługa posprzedażna
Usługa OEM i ODM.
Nasz serwis
W naszym-zespole obsługi posprzedażowej pracuje ponad 60 inżynierów-obsługi posprzedażnej. Zapewniona zostanie szybka reakcja i dobra-obsługa posprzedażna. Zapewniamy roczną gwarancję i szkolenia produktowe.

Często zadawane pytania:
1. Jaka jest pojemność pojemnika błyskawicznego?
Standardowa pojemność pojemnika typu instant wynosi 3,8 l
2. Jaki rodzaj certyfikatu posiada Twoja maszyna?
Nasze maszyny posiadają certyfikaty CE, CQC, CB, ROHS oraz patenty w kraju i za granicą.
3. Czy możemy najpierw kupić próbkę do testów?
Tak, próbkę można dostarczyć do testów przed zamówieniem zbiorczym.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Najlepszy automat do kawy z podwójnym smakiem espres...
-

W pełni automatyczny automat sprzedający kawę i herb...
-

Automat do sprzedaży kawy i herbaty Easy--JL500-ESFB...
-

Inteligentny, w pełni automatyczny automat do sprzed...
-

Automatyczny ekspres do kawy espresso i świeżej herb...
-

Wielofunkcyjny dozownik napojów Automat do kawy rozp...




