Publiczny automat do kawy rozpuszczalnej
FS170-IN5CI to wolnostojący automat sprzedający napoje instant, takie jak kawa rozpuszczalna, herbata rozpuszczalna, koktajle proteinowe itp. Można go używać w miejscach publicznych, takich jak centrum handlowe, lotnisko, stacja metra, dworzec kolejowy, szkoła i tak dalej.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców publicznych automatów do kawy rozpuszczalnej w Chinach. Jeśli interesuje Cię nasz publiczny automat do kawy rozpuszczalnej, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości maszyny z naszej fabryki. Dostępna jest również usługa hurtowa i usługa zindywidualizowana.
Publiczny automat do kawy rozpuszczalnej-FS170-IN5CI
Jetinno FS170-IN5CI to automat sprzedający napoje instant z ekranem dotykowym o przekątnej 21,5 cala. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jest łatwy w czyszczeniu. Maszyna posiada pięć pojemników instant, trzy szybkoobrotowe miksery i system zimnej wody. Może przygotować ponad 20 rodzajów napojów.
Arkusz danych:
| Wymiar: | 1700*500*680mm |
| Ekran wyświetlacza: | Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 21,5 cala |
| Wejście wody: | ciśnienie wejściowe 0,5-7bar, twardość 2-8HD |
| Prędkość maszyny: | Napoje instant 25S (120ml) |
| System operacyjny: | Linux/Android |
| Kolor: | Brązowy, inne kolory można dostosować |
| Waga: | Około 120kg |
| Tarapaty: | 20L / H |
| Orzecznictwo: | CE, CQC, CB, ROHS, (wszystkie części łączące się z napojami mają LFGB. |
Szczegóły produktu:
Napoje:
Klienci mogą cieszyć się ponad 20 rodzajami napojów, m.in
Kawa rozpuszczalna
Kakao mleczne, kakao
Gorące mleko, herbata rozpuszczalna
Sok pomarańczowy, sok ananasowy itp.
Fakultatywny:
Moduł 4G
Koło stóp
Pompa wodna
Miksery:
Patent Jetinno
Wysoka prędkość
Regulacja prędkości
Układ hydrauliczny:
Patent Jetinno
Bojler ze stali nierdzewnej o pojemności 700 ml
Pojemność kanistra:
Kanister natychmiastowy: 6L, można dostosować
Butelka na wodę: 18,9 l/szt
Waste water bin: >10 L
Aplikacja:centrum handlowe, biblioteka, szkoła, dworzec kolejowy, lotnisko, fabryka itp.

Dlaczego warto wybrać nas
Silne możliwości badawczo-rozwojowe dzięki ponad 60 inżynierom
Konkurencyjna cena, niezawodne działanie i stabilna jakość
Dobra-obsługa posprzedażna z ponad 60 pracownikami w-zespole obsługi posprzedażnej
Usługa OEM i ODM
Posiada wieloletnie doświadczenie w branży ekspresów do kawy.
Certyfikaty:
Posiadamy CQC, CB, CE, ROHS, a wszystkie części mające kontakt z żywnością spełniają normę LFGB.

Często zadawane pytania:
1. Gdzie znajduje się Twoja firma?
Nasza firma znajduje się w mieście Guangzhou w prowincji Guangdong w Chinach.
2. Jaka jest gwarancja?
Zapewniamy roczną gwarancję.
3. Czy zapewnisz szkolenie?
Tak, możemy zapewnić szkolenia dotyczące produktu i konserwacji.
Popularne Tagi: publiczny automat do kawy rozpuszczalnej, Chiny, producenci, hurtownia, dostosowane, kup, Dozownik napojów, Maszyna do cappuccino, Ekspres do kawy espresso, Ekspresy do kawy espresso, Ekspres do kawy instant, Automat sprzedażowy
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Kompaktowy automat sprzedający świeżą kawę JL220
-

Profesjonalny automat do kawy espresso - JL500-ES7C
-

Automatyczny ekspres do kawy espresso i świeżej herb...
-

Najlepszy automatyczny ekspres do kawy na blat -- JL...
-

Wielofunkcyjny dozownik napojów Automat do kawy rozp...
-

Komercyjny automat do parzenia kawy i herbaty




