Espresso Świeża kawa i herbata W pełni automatyczny automat sprzedający -- JLTT-ESFB4C-P
JLTT-ESFBT4C-P z 14-calowym, przyjaznym dla użytkownika ekranem dotykowym to automat sprzedający świeżą herbatę i kawę od ziaren do filiżanki. Doskonale nadaje się do biura, restauracji, hotelu itp.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców w pełni automatycznych automatów sprzedających świeżą kawę espresso i herbatę -- jltt-esfb4c-p w Chinach. Jeśli interesuje Cię nasz w pełni automatyczny automat sprzedający świeżą kawę espresso - jltt-esfb4c-p, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości maszyny z naszej fabryki. Dostępna jest również usługa hurtowa i usługa zindywidualizowana.
Espresso Świeża kawa i herbata W pełni automatyczny automat sprzedający -- JLTT-ESFB4C-P
JLTT-ESFBT4C-P z 14-calowym, przyjaznym dla użytkownika ekranem dotykowym to automat sprzedający świeżą herbatę i kawę od ziaren do filiżanki. Doskonale nadaje się do biura, restauracji, hotelu itp. Dzięki większemu ekranowi dotykowemu użytkownicy mogą z niego korzystać wygodniej.
Cechy:
Z 14-calowym dużym ekranem dotykowym
Łatwa obsługa za pomocą przycisku na ekranie dotykowym
Niezawodne działanie
Świeży zaparzacz do herbaty.
Szczegóły produktu:
| Sieć zasilająca | AC230 V/50 Hz |
| Maksymalna moc | 2700W |
| Bezpiecznik | 15A (Anglia: 13A) |
| Rozmiar | 700 mm * 420 mm * 450 mm |
| Pakiet | 890 mm * 670 mm * 670 mm |
| Ciśnienie na wlocie wody | 0,5 – 7 BARÓW |
| Waga brutto | Maks. 70kg |
| Projektowana żywotność | 125 000 kręgów |
| Natychmiastowa prędkość produktu | 25 s (120 ml) Szybkość kawy espresso, 45 s (30 ml) |
| Gwarancja | Jeden rok |
| Wilgotność | 10%-90% |
Lokalizacje aplikacji:
Hotel, biuro, restauracja, bar itp.

Nasze zalety:
Skoncentruj się na badaniach i rozwoju dzięki ponad 60 inżynierom
Szybki czas realizacji
Elastyczne MOQ
Stabilna jakość
Konkurencyjna cena.
Certyfikaty:

Często zadawane pytania:
1. Gdzie jest Twoja fabryka?
Nasza fabryka znajduje się w mieście Guangzhou w prowincji Guangdong w Chinach.
2. Jaka jest gwarancja?
Zapewniamy roczną gwarancję.
3. Z jakiego rodzaju oprogramowania korzysta?
Obsługuje system operacyjny Linux i Android.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

JL500 Świeża kawa i herbata
-

Profesjonalny automat do kawy espresso - JL500-ES7C
-

Automat do sprzedaży kawy w filiżankach fasoli --JL5...
-

Programowalne biurowe ekspresy do kawy do espresso —...
-

W pełni automatyczny ekspres do espresso cappuccino ...
-

Ekspres do kawy z kubkiem na ziarna kawy -- JLTT-BTC...




