JL500 Świeża kawa i herbata
Profesjonalny automat do kawy do świeżej kawy i herbaty z lodem. Ten stojący automat sprzedający ma 7 pojemników na proszek instant i 5 mikserów, 1 przerwę powietrzną, 1 pojemnik na ścieki, 1 bojler. Daje większy wybór składników instant. Jest łatwy i szybki dla klientów...
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców świeżej kawy i herbaty jl500 w Chinach. Jeśli interesuje Cię nasza świeża kawa i herbata jl500, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości maszyny z naszej fabryki. Dostępna jest również usługa hurtowa i usługa zindywidualizowana.
Automat do kawy ze świeżą kawą i herbatą
Ponad 20 smaków dowolnego typu:
-
Kawa od ziaren do filiżanki, espresso, Americano, kawa specjalna
-
Herbata świeżo parzona, herbata czarna, herbata mleczna
-
Świeży sok, taki jak sok pomarańczowy, sok z mango
Szlifierka do kopania:
-
Płaska tarcza stalowa o średnicy 64 mm zapewnia równomierne szlifowanie
-
Stopień zmielenia można regulować, co zapewnia lepszy smak kawy
-
Doskonała kontrola temperatury mielenia, aby zapobiec zbyt wysokiej temperaturze kawy mielonej
-
Inteligentny czujnik ziaren kawy zapobiega-wypaleniu się młynka
Wysokociśnieniowy-zaparzacz do espresso
-
Funkcja wstępnego namaczania po 3 sekundach, pełny kontakt kawy mielonej z wodą
-
Technologia głębokiej ekstrakcji pod stałym ciśnieniem 9Bar w celu wydobycia bogatej śmietanki kawowej
-
System precyzyjnej kontroli temperatury w zakresie 92 stopni, zapewniający intensywny aromat kawy
-
System odprowadzania nadmiaru ciśnienia, pozostałości kawy ściśnięte, aby zapobiec rozsypywaniu się
Zaparzacz nisko-ciśnieniowy (kawa/herbata)
-
5-sekundowe płukanie herbaty-w celu przedłużenia liści
-
Parzenie w stałej temperaturze 90 stopni, aby herbata świeciła jaśniej
-
Ekstrakcja głębokiego namaczania przez 15 sekund w celu wydobycia bogatszego smaku herbaty
-
Prosta konstrukcja kropli zapobiegająca zanieczyszczeniu herbaty
Certyfikacja produktu, zapewnienie jakości
-
Certyfikat CB/CQC/CE
-
Zdobądź certyfikat produktu-zaawansowanej technologii
| Rozmiar ekranu dotykowego | 27'' |
| Wymiar | 664(szer.)*720(gł.)*1830(wys.)MM |
| Waga | Około 180 kg |
| Maksymalna moc/moc w trybie gotowości | 2700W/80W |
| Średnica filiżanki | 70/73/80/90 mm |
| Pojemność kubka | 200 szt |
| Tempo produkcji | Espresso 45 sek. (30 ml), Napoje instant 25 sek. (120 ml) |
| system operacyjny | LINUX, ANDROID |
| Komunikacja | Wi-Fi, 4G |
| Gwarancja | Jeden rok |




Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Maszyna do błyskawicznych koktajli mleczno-białkowyc...
-

Najlepszy automat do kawy z podwójnym smakiem espres...
-

W pełni automatyczny automat sprzedający kawę i herb...
-

Automat do sprzedaży kawy w filiżankach fasoli --JL5...
-

Automatyczny ekspres do kawy Cappuccino -- JLTT-ES4C
-

W pełni automatyczne ekspresy do kawy rozpuszczalnej...





