
Kiosk z napojami premium
JL852
Nienadzorowana stacja napojów
Świeże mleko i świeżo mielona kawa
Wbudowana-kostkarka do lodu i agregat chłodniczy
40+ Opcje napojów
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców kiosków z napojami premium w Chinach. Jeśli interesuje Cię nasz kiosk z napojami premium, zapraszamy do zakupu wysokiej jakości maszyny z naszej fabryki. Dostępna jest również usługa hurtowa i usługa zindywidualizowana.

Zero-dotyku od kubka do pokrywki
Ramię robota pobiera kubki, wydaje napoje, zakłada pokrywki poprzez automatyczne-zakręcanie i otwiera drzwiczki do odbioru – a wszystko to w zamkniętym, higienicznym systemie.
Zbudowany-z myślą o wygodzie
Wbudowany dozownik w rękawach na kubki i-montowana z przodu półka do pakowania pozwalają klientom wziąć napój gotowy-do-wyjścia, eliminując rozlanie lub opóźnienia.


40+ Gorące, schłodzone i mrożone dania
Świeże mleko, świeżo mielona kawa, 6 mieszanek instant i 6 opcji syropów smakowych. Od klasycznego espresso i aksamitnej zimnej pianki latte po mrożoną matcha latte i sezonowe specjały – produkuje ponad 40 napojów dostosowanych do każdych preferencji i okazji.

Inteligentna i łatwa konserwacja
Zaprojektowany z myślą o wydajności, JL852 oferuje inteligentne automatyczne cykle czyszczenia wraz z łatwymi opcjami czyszczenia ręcznego.
IoT-Oparta na przewidywaniu opieka
Zaplecze-połączone z chmurą monitoruje w czasie rzeczywistym poziomy składników, stan maszyny i wskaźniki wydajności. Automatyczne alerty informują o niskim stanie zapasów, potencjalnych awariach lub potrzebach konserwacyjnych – znacznie redukując przestoje i koszty operacyjne.

Ekran dotykowy
Intuicyjny interfejs do przeglądania i zamawiania napojów
Świeże mleko
Posiada schładzacz do świeżego mleka
szybkie przygotowanie
Średnio 45 s na filiżankę
Tekstura-na poziomie baristy
Świeże mleko i zimna pianka mleczna
co jest w środku
zaangażowanie w efektywność kosztową
Od modułowej konstrukcji-podstawowych komponentów o wysokiej wydajności po-dobrze zorganizowany układ wewnętrzny i funkcje o dużej-pojemności, wolnostojące automaty do kawy JETINNO są starannie zaprojektowane, aby oferować funkcjonalność, elastyczność, a także wydajność operacyjną i konserwacyjną, a wszystko to ma na celu zapewnienie klientom opłacalnego-rozwiązania, które najlepiej spełnia ich unikalne wymagania.
- Modułowa elastyczność zapewniająca wszechstronne możliwości wdrażania
Moduły takie jak jednostka ekstrakcyjna, zaparzacz filtrujący i chłodnica wody można elastycznie łączyć, umożliwiając klientom konfigurowanie urządzenia zgodnie z różnymi scenariuszami wdrożenia.
- Importowane/opatentowane komponenty zapewniające wysoką jakość i niezawodność
Importowane/opatentowane-JETINNO komponenty komercyjne gwarantują stałą jakość napoju, obniżone koszty konserwacji i zminimalizowane przestoje.

- Zdejmowana konstrukcja ułatwiająca czyszczenie ręczne
Moduły do przygotowywania napojów można łatwo odłączyć w celu dokładnego czyszczenia, co zmniejsza trudności w konserwacji i oszczędza czas konserwacji.
- Strefowy układ i duża pojemność zapewniają wydajną konserwację
Przejrzyste podziały na strefy oddzielają moduły napojów (na górze) i miejsce do przechowywania (na dole), co zapewnia szybki dostęp.
Pojemniki na mieszankę i pojemniki na śmieci o dużej-pojemności zmniejszają częstotliwość konserwacji.
kluczowe komponenty
Wszystkie podstawowe elementy automatów do kawy JETINNO zostały-opracowane samodzielnie, na podstawie patentów uzyskanych w kraju i za granicą, a także wyprodukowane przez renomowanych międzynarodowych dostawców.

Szlifierka Ditting EMH64
- Wiertło płaskie o średnicy 64 mm wykonane ze stali nierdzewnej
- Niskie ciepło mielenia, bez ingerencji w smak kawy
- Wiele stopni regulacji stopnia zmielenia
- Żywotność 125 000 razy

Zaparzacz do espresso JETINNO
- Opatentowany na całym świecie, używany przez stuletnią-europejską markę
- Stałe ogrzewanie PTC w komorze zaparzania
- Technologia ekstrakcji-antygrawitacyjnej i-przedinfuzji
- Automatyczne zwolnienie ciśnienia w celu spuszczenia resztek cieczy
- Dostępne dwie pojemności komory zaparzania (14g i 20g)

Zaparzacz filtrowy JETINNO (herbata/kawa)
- Parzenie natryskowe i infuzja wstępna-
- Regulowany czas parzenia, temperatura wody i objętość
- Konstrukcja z bezpośrednim spadkiem, aby zapobiec zanieczyszczeniu
- Opcje filtra kawy mielonej/filtra herbaty mielonej
- Maksymalna pojemność 14 g proszku

Opatentowany układ hydrauliczny JETINNO
- Szwedzki bojler wysokociśnieniowy BACKRHTS o pojemności 700 ml ze stali nierdzewnej
- Wysokociśnieniowa pompa zębata-15 barów ze sterowaniem w pętli zamkniętej-PWM
- Moc grzewcza 2700 W zapewnia stabilną temperaturę wody
- Japoński czujnik temperatury/ciśnienia firmy OMRON
- Profesjonalny wyłącznik zabezpieczający kontrolę temperatury STB firmy EMERSON
- Zaimportowana grupa zaworów, złączki i przepływomierz

Opatentowana kostkarka do lodu JETINNO
- Ciągła produkcja lodu nie mniejsza niż 13 filiżanek (180 g/filiżanka)
- Pojemność przechowywania lodu: 1,5 kg na pojemnik,-wydajność wytwarzania lodu: 72 kg dziennie, blok lodu: 1,2 g na sztukę
- Niemiecka sprężarka Secop i japoński parownik
- Sterylizacja światłem UV
- Inteligentne wykrywanie ilości lodu/awarii chłodzenia

Inteligentny system spieniania mleka JETINNO
- Zapewnij gorące/zimne mleko i gorącą/zimną piankę mleczną
- Płynna-o-technologiczna pompa do mleka wytwarza gęstą i jedwabistą pianę
- Inteligentne wykrywanie, alarm o pustym zbiorniku na mleko
- Ustawienia wilgotności i temperatury dla każdego napoju
- Automatyczne czyszczenie systemu mleka
- Oddzielny i odłączany moduł świeżego mleka
Zaawansowane zarządzanie chmurą
Wykorzystaj możliwości platformy chmurowej I-Jetinno do-nadzorowania stanu maszyn w czasie rzeczywistym, zdalnej konfiguracji, automatycznych aktualizacji oprogramowania i kompleksowych analiz sprzedaży. Ta łączność umożliwia szybkie rozwiązywanie problemów i podejmowanie-decyzji w oparciu o dane-, minimalizując przestoje i zwiększając przychody.
Monitorowanie maszyn-w czasie rzeczywistym
Śledzenie na żywo stanu maszyny, połączenia sieciowego, usterek i poziomów miksu;
Interaktywny dashboard z mapami rozmieszczenia maszyn;
Powiadomienia o niskim stanie zapasów w celu szybkiego uzupełnienia zapasów i skrócenia przestojów.
Zdalne sterowanie i konfiguracja
Zdalne dostosowywanie receptur, cen i ustawień operacyjnych;
Zdalne aktualizacje reklam, promocji i motywów interfejsu użytkownika;
Blokowanie maszyny i ograniczenie funkcji ze względów bezpieczeństwa i konserwacji;
Aktualizacja systemu OTA dla wielu maszyn.

Zarządzanie napojami i przepisami w oparciu o chmurę-
Scentralizowana platforma do dostosowywania i dystrybucji receptur napojów na wielu maszynach. Zapewnia stałą jakość napojów i szybkie dostosowanie do trendów rynkowych.
Zaawansowana analiza danych i raportowanie
Wielowymiarowe-analizy sprzedaży, przychodów i transakcji;
Konfigurowalne raporty dotyczące trendów i wydajności produktów
kwalifikacje i certyfikaty
Automaty do kawy JETINNO przeszły rygorystyczne procesy certyfikacji w celu zapewnienia bezpieczeństwa, jakości i zgodności produktów na różnych rynkach, w tym bezpieczeństwa i wydajności elektrycznej, bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością oraz zrównoważenia środowiskowego. Certyfikaty te łącznie potwierdzają zaangażowanie JETINNO w dostarczanie rozwiązań w zakresie serwisów kawowych, które są nie tylko bezpieczne i niezawodne, ale także zrównoważone i przyjazne dla środowiska.



Scenariusze aplikacji
Samoobsługowe-automaty sprzedające kawę JETINNO dobrze sprawdzają się w różnych lokalizacjach, gdzie ludzie szukają szybkiej kawy wysokiej jakości.
W tych miejscach panuje duży ruch ludzi, a ludzie często muszą uzupełniać płyny.
Popularne Tagi: kiosk z napojami premium, Chiny, producenci, hurtownia, dostosowane, kup
Podstawowa funkcja
| Model |
JL852-ESFB7C6S-FM-Y
|
| Opcja napoju | 40+ opcje gorące, schłodzone i mrożone |
| Wydajność godzinowa* | espresso: 80 filiżanek, americano: 55 filiżanek, Iced americano: 40 filiżanek, cappuccino: 38 filiżanek, Instant: 72 filiżanek |
| Zalecana dzienna wydajność |
300 filiżanek |
| Interfejs operacyjny | „32 poziomy ekran dotykowy |
| drzwi do wydawania filiżanek |
Automatyczne drzwi podnoszone |
| Zakrywanie pokrywy | Automatyczne zamykanie |
| Zaopatrzenie w wodę | domyślnie: woda z kranu, opcja: woda z beczki |
| połączenie internetowe | domyślnie: Wi-Fi, opcja: 4G |
| system operacyjny | android |
| Funkcja opcjonalna | Dozownik rękawów na kubki, lampa UV, górna kaseta świetlna, czujnik IR, platforma SaaS |
| element konfigurowalny | Górny lightbox, logo marki, logo uI, obraz napoju, reklamy wideo, porty, system operacyjny |
*Na podstawie protokołu DIN18873-2, wyjście godzinowe
Dane techniczne
| Model |
JL852-ESFB7C6S-FM-Y
|
|
Szlifierka |
Ditting EMH64*1 |
| piwowar ES | P14*1, opcja P20*1 |
| Piwowar filtrujący | 14g*1 (herbata) |
| Bojler | Kocioł*3 |
| Pompa | pompa zębata*1 |
| Kostkarka do lodu | Wbudowany-, 1,5 kg*1 |
| Chłodnica wody | Zintegrowany z kostką do lodu |
| System świeżego mleka | Gorące i zimne mleko, gorąca i zimna pianka mleczna |
| Stacja Syropów | 6 butelek |
|
pojemnik na fasolę |
1800g*1 |
| Kanister z mieszanką natychmiastową | 4L*6 |
| mikser | 3 |
| dozownik kubków | d90 mm, 16 uncji (opcjonalnie. 12 uncji), 150 kubków, 5 kolumn |
| Dozownik pokrywy | D90mm, 130szt |
| Pojemnik na zmieloną kawę |
125 ciast |
| wiadro na ścieki | Domyślnie: 15L*1, opc. drenaż bezpośredni |
| zasilanie | 220-240 V, 50/60 Hz |
| moc znamionowa |
3500W |
| wymiar (szer.*wys.*gł.) | 1000 mm * 1900 mm * 1000 mm |
| Waga netto | 450 kg |
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również






